KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12354050
nr 1235 4050
Jan Lundquist
(f. 1935), Sverige
Akvarell, Uppsala slott. Signerad, daterad -85,34x42
Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 18 februari 2019
kl 18:09:58
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
Jan Lundquist
Läs mer om Jan Lundquist